Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Tygodniowy harmonorgam zajęć

Czcionka:

Tygodniowy plan zajęć:

 

 

Poniedziałek:

  • zajęcia plastyczne – 16.00-18.00 - Kamila Dobrowolska

  • nauka gry na gitarze – 16.00-19.30 - Marcin Wróbel (ul. Partyzantów 9)

  • nauka gry na pianinie – 15.30-17.30 – Waldemar Kacperski

  • pracownia muzyczna – 10.00-18.00 – Roman Cieślak

  • zajęcia wokalne – 14.00-20.00 – Maciej Lisowski

  • próba Miejskiej Orkiestry Dętej – 16.00-19.00 – Józef Świerczyński

  • zajęcia teatralne – 15.30-16.30 – Aleksander Kopański

  • zajęcia indywidualne na perkusji – 12.00-20.00 – Mateusz Salata

 

 

Wtorek:

  • zajęcia wokalne – 13.00-20.00 – Maciej Lisowski

  • młodzieżowa orkiestra dęta – 15.00-16.00 – Izabela Wojcierowska

  • nauka dry na gitarze – 16.00-19.00 – Marcin Wróbel (ul. Partyzantów 9)

  • pracownia muzyczna – 12.00-20.00 – Roman Cieślak

  • zajęcia teatralne – 14.00-16.00 – Aleksander Kopański

  • zajęcia plastyczne – 16.00-18.00 – Kamila Dobrowolska

  • próba zespołu "Korniczanka" – 16.00-20.00 – Jan Bukład (WDK Kornica)

  • gry planszowe – 17.00-20.00 – Maciej Prawda (co drugi wtorek)

  • zajęcia taneczne – 16.00-20.00 – Piotr Mostowaski

 

Środa:

  • nauka gry na perkusji – 14.00-20.00 – Mateusz Salata

  • dyskusyjny klub filmowy – 18.00-20.00 – Krzysztof Kowalski

  • kapela ludowa "Jaśki" – 16.00-19.00 – Jan Bukład (WDK Rogów)

  • zajęcia plastyczne – 10.00-12.00 – Kamila Dobrowolska

  • nauka gry na gitarze – 16.00-19.00 – Marcin Wróbel (ul. Partyzantów 9)

  • pracownia muzyczna – 12.00-20.00 - Roman Cieślak

  • zajęcia wokalne – 12.00-16.00 - Maciej Lisowski

  • zajęcia teatralne – 15.00-16.30 – Aleksander Kopański

 

Czwartek:

  • zajęcia wokalne – 12.00-16.00 – Maciej Lisowski

  • chór "UTW" – 14.00-15.00 – Izabela Wojcierowska

  • nauka gry na gitarze – 16.00-19.00 – Marcin Wróbel

  • nauka gry na pianinie – 14.00-17.00 – Waldemar Kacperski

  • pracownia muzyczna – 12.00-20.00 – Roman Cieślak

  • zajęcia recytatorskie – 14.00-15.30 – Aleksander Kopański

  • zespół ludowy "Rogowianka" – 16.00-20.00 – Jan Bukład (WDK Rogów)

  • zajęcia taneczne – 16.00-20.00 – Piotr Mostowski (ul. Partyzantów 9)

 

Piątek:

  • zespół pieśni i tańca "Mały Dziebałtów" – 15.00-18.00 – Jan Bukład (szkoła podstawowa w Dziebałtowie)

  • pracownia muzyczna – 10.00-18.00 – Roam Cieślak

  • zajęcia wokalne – 13.00-20.00 – Maciej Lisowski

  • zajęcia indywidualne na pianinie – 12.00-20.00 – Waldemar Kacperski

 

 

                       

 

               

 

                            

 

 

 

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Listopad 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny